hry ,chety,mp3,

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

PS3


PLAYSTATION®3

S ohromným výkonom, obrovskou dátovou pamäťou a obrazom vo vysokom rozlíšení, sú hry na PLAYSTATION®3 vydávané s nádychom lesku v štýle tradične spojovaným s Hollywoodom. Výpravné scény, prostredie s ohromujúcou vizualizáciou oslňujúce efekty a živé, dýchajúce postavy v hre, sa stávajú štandardom. Obrovský výkon konzoly PLAYSTATION®3 umožňuje s ľahkosťou vykresliť ostrý obraz vo vysokom rozlíšení. Plná podpora vysokého rozlíšenia až do 1080 bodov, čím je vytvorený veľkolepý obraz s neporovnateľnými detailmi. Hry a filmy ešte nikdy nevyzerali tak výborne.

Srdcom PLAYSTATION®3 je nový revolučný čip davajúcí systému nevídaný výkon - Cell Broadband Engine™. Úžasne silný čip vyvinutý ve spolupráci s IBM prináša neuveriteľný výpočtový výkon a možnosti do domácnosti, a razí tak cestu ku skutočnej zábave novej generácie.

Bezdrôtový ovládač SIXAXIS™ pre PlayStation® je späť v novej, revolučnej forme s príchodom PLAYSTATION®3. Technológia Bluetooth, umožňujúca bezdrôtové pripojenie až siedmych ovládačov k jednému systému, dodáva ovládaniu tú správnu slobodu. Táto dodatočná sloboda je užitočná, pretože ovládač je polohovo citlivý a detekuje pohyb v šiestich osách. Tento nový intuitívny ovládací systém otvára novú úroveň  interaktívnych zážitkov a pritom stále poskytuje štandardný ovládací prvok, už dobre známy miliónom ľudí.

Nový veľkokapacitný diskový formát BLU-RAY s vysokým rozlíšením, využívajúci technológie modrého laseru môže pojať viac než  25GB dát (jednovrstvový) alebo  50GB dát (dvojvrstvový). Je rovnako veľký ako CD ale môže nahradiť 77CD alebo 6 DVD.

Váš systém PSP® môže jednoducho spolupracovať s PLAYSTATION®3.
Obsah je možné rýchlo a jednoducho presúvať tam a späť za pomoci USB, alebo s použitím pamäťovej karty Memory Stick Duo™

 

PS3 hry


 

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.